دکتر وهاب آسترکی

دکتر وهاب آسترکی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

قصد انجام چه کاری را دارید؟

لیفت صورت برای چه نواحی انجام می‌شود؟

از جراحی فیس لیفت به صورت کلی برای اصلاح افتادگی و جوانسازی استفاده می‌شود. اما در برخی موارد، ممکن است به صورت ناحیه‌ای از این جراحی استفاده شود.

  • لیفت گردن: این روش می‌تواند خطوط عمودی گردن، غبغب و افتادگی پوست زیر چانه را از بین ببرد و به شما ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر بدهد.
  • لیفت ابرو و شقیقه: برای بالا بردن ابرو‌ها و رفع چین و چروک‌های پیشانی و اطراف چشم، بهترین راه، لیفت ابرو و شقیقه است.
  • لیفت گونه: لیفت در این ناحیه برای بالا کشیدن گونه‌ها و از بین بردن خطوط و چین و چروک‌های اطراف دهان و بینی استفاده می‌شود

ویدئو رضایت مندی از جراحی لیفت

روش های مختلف جراحی لیفت صورت چیست؟

 روش مینی: بیمارانی که میزان افتادگی پوست‌شان کم است، گزینه مناسبی برای جراحی مینی لیفت صورت هستند. این روش به مراتب کم تهاجمی‌تر است و امکان کشیده شدن پوست از طریق برش‌های کوتاه‌تر در خط رویش مو بالای گوش‌ها و یا چین‌های طبیعی اطراف گوش‌ها را فراهم می‌کند. 
 روش استاندارد: این روش برای افرادی مناسب است که چین و چروک های عمیق در صورتشان دارند. برش‌های این روش، پشت خط رویش مو، نزدیک شقیقه‌ها و یا اطراف و جلوی گوش‌زده می‌شود تا اسکار‌ها در چین‌های طبیعی پنهان شوند و نتایج زیباتری حاصل شود. 

چه کسانی می‌توانند لیفت گردن انجام دهند؟

افرادی که پوست شل و چربی اطراف گردن زیادی دارند و می‌خواهند آن را از بین ببرند. لیفت گردن یک گزینه عالی برای کسانی است که خاصیت ارتجاعی ناحیه گردن خود را ازدست‌داده‌اند و تنها با حذف چربی نتایج خوبی نخواهند دید.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه با ما تماس بگیرید.

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

یک فرآیند زیبایی است که برای ایجاد جوانی و زیبایی در ناحیه ابروها به کار می‌رود. این روش با لیفت پیشانی شما باعث بالا بردن ابروها، کاهش چین و چروک‌های اطراف چشم و صاف کردن نواحی پوستی اطراف چشم‌ها می‌شود. همچنین این سَبک درمانی باعث بهبود ظاهر کلی صورت می‌شود و از آنجا که ابروها از اجزای برجسته صورت هستند، تأثیر آن بر جوانی و جذابیت چهره بسیار محسوس است.

مزایای لیفت پیشانی و ابرو چیست؟

  • اصلاح و کاهش چین و چروک و خطوط افقی روی پیشانی روی پل بینی شما
  • بهبود ظاهر پیشانی
  • اصلاح خطوط اخم عمودی یا بین ابروهای شما
  • اصلاح افتادگی ابرو
لیفتینگ صورت
لیفت صورت و گردن
لیفت صورت و پیشانی
لیفت پیشانی

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه با ما تماس بگیرید.

لیفت پیشانی و ابرو با جراحی، مناسب چه کسانی است؟

این عمل جراحی معمولاً برای افراد بالای 25 سال توصیه می‌شود، افرادی که تاثیرات پیری بر روی پوست آنها کم کم دارد چشم‌گیرتر می شود.

 

Picture5
Picture6

آدرس مطب

تهران، فرمانیه، بین باشگاه فرمانیه و بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱، طبقه چهارم، واحد ۱۲

ساعت کاری

از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب

فرم مشاوره رایگان