لیپوماتیک

لیپوماتیک + بی خطر ترین روش پیکر تراشی

شنیدن این جمله تکراری و آزار دهنده چقدر چاقی یکم ورزش کن ، مراقب باش چاق تر نشی ، علاوه بر اینکه سوهان روح همه افراد چاق است ، یک تلنگر مهم برای لاغر شدن افراد محسوب می شود. افرادی که از چاق بودن خسته شده اند و حال تصمیم به لاغری دارند ، به دنبال روش های مختلفی میگردند ، یکی از این روش ها ورزش کردن است. اما زمانی که شروع می کنند و روند آهسته آن را مشاهده می کنند و متوجه می کردند که برای لاغر کردن باید زمان بسیار زیادی را بگذرانند از ورزش کردن و رژیم خسته شده و آن را کنار می گذارند. از همین رو به دنبال راه حل ساده تری نیز برای لاغر شدن می روند. یکی از روش های لاغری سریع از نظر دکتر وهاب آسترکی بهترین جراح لیپوماتیک تهران ، جراحی لیپوماتیک است. این جراحی یک روش بسیار سریع بوده نیازی به سختی کشیدن یا رژیم های سخت غذایی ندارد و در مدت زمان خیلی کوتاهی می توان نتیجه آن که لاغری و خوش فرمی است را مشاهده کرد. در این مقاله ما قصد داریم به کسانی که قصد دارند عمل لیپو ماتیک را انجام دهند اما نمی دانند چه عوارضی دارد ، توضیحاتی را ارائه دهیم که به آن ها در تصمیم گیری کمک کند.

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست ؟

بادی کانتورینگ ، یکی از روش های پیکرتراشی می باشد ؛ این روش غیر تهاجمی است و به منظور کاهش بافت های چربی ، از آن استفاده می شود که با بیرون کشیدن چربی های ناحیه مورد نظر ، باعث لاغری موضعی در افراد می شود. امروزه با استفاده از عمل بادی کانتورینگ ، می توان با کمترین عوارض نسبت به تخلیه چربی های موضعی بدن اقدام نمود ؛ دقت این روش نسبت به لیپوساکشن ، بیشتر می باشد؛ لازم به ذکر است بادی کانتورینگ ، به کاهش وزن و چاقی افراد کمکی نمی کند و تنها موجب کاهش سایز آن ها خواهد شد این تکنیک بی خطر ترین روش پیکر تراشی است.

طی لیپوماتیک ، مقدار چربی زیادی از بدن تخلیه می شود ؛ ولی به از بین بردن چربی ، آن هم به مقدار زیاد کمک نمی کند ؛ طی این روش فرد بیهوش نخواهد شد و درمان با بی حسی موضعی صورت می گیرد. توجه داشته باشید که انجام این جراحی ، نیازمند دقت و مهارت بالایی دارد و چنانچه جراحی به درستی صورت نگیرد ، ممکن است منجر به افتادگی پوست ، عدم تناسب در اندام هایی ؛ همچون ران ، تورفتگی غیر طبیعی ، درد و خون ریزی شود.

این عمل از جراحی های غیر تهاجمی محسوب می شود و از آنجایی که در مقایسه با لیزر لیپولیز ، از لیزر و حرارت کمتری استفاده می شود ، احتمال بروز فیبروز در بافت پوست به حداقل خواهد رسید.

چه کسانی کاندیدای ایده آلی برای لیپوماتیک هستند؟

به طور کلی این پروسه پیکرتراشی در تهران ، یک فرایند ایمن و مهاجم به حساب می آید که اکثر افراد می توانند برای انجام آن اقدام نمایند. افرادی که از مشخصه های زیر برخوردار باشند را می توان از بهترین کاندیدهای لیپوماتیک دانست :

 • فرد متقاضی نباید اضافه وزن بسیاری داشته باشد.

نکته : در هر جلسه از این پروسه ، مقدار مشخصی از چربی ساکشن می شود. کسانی که به چاقی مفرط دچار هستند نباید

 • انتظار داشته باشند که با قرار گیری تحت لیپوماتیک به وزن موردنظر خود می رسند.
 • کسانی که در نواحی مختلفی از بدن شان ، چربی های اضافی تجمع پیدا کرده اند.
 • افرادی که می خواهند عارضه سلولیت را برطرف کنند.
 • شخص مراجعه کننده نباید به بیماری خاصی مبتلا باشد.

قبل از لیپوماتیک چه آمادگی هایی لازم است؟

انجام اقدامات آماده سازی موجب می شوند بدن فرد برای پروسه به آمادگی کامل برسد. زمانی که جراح پلاستیک مورد نظر خود را انتخاب کردید ، ایشان در راستای معاینات و چک آپ های قبل از عمل ، انجام تست های آزمایشگاهی را تجویز می نماید. شما به عنوان فرد داوطلب باید حتما آزمایش ها را انجام داده و نتیجه را به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران تحویل دهید. ارائه دادن پرونده پزشکی خود با جزئیات کامل نیز از دیگر اقدامات پیش از پیکرتراشی است. با بررسی این پرونده، جراح به آگاهی کاملی از شرایط شما دست پیدا می کند. با بررسی دو مورد مذکور ، ایشان در صورت وجود هر گونه مانع بر سر جراحی ، ابتدا در صدد رفع ان بر می آید تا سلامت زیباجو در خطر نیفتد.

بهتر است مدتی قبل از حراحی عاداتی مثل سیگار کشیدن و نوشیدن مشروبات الکل را کنار بگذارید تا در روند انجام پروسه و ریکاوری بعد از آن اختلالی پیش نیاید. علاوه بر این داروهایی که باعث رقیق شدن خون می شوند را نباید مصرف کنید تا از بروز خونریزی شدید ، جلوگیری شود.

مزایای لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن

 • برخلاف لیپوساکشن که احتمال باقی ماندن چربی اضافی به صورت گلوله ای زیر پوست وجود دارد ، در بادی کانتورینگ، این امکان وجود نداشته و چربی ها به صورت یکنواخت از بدن خارج می شوند.
 • در لیپوساکشن ، بیمار موظف است ؛ به مدت شش ماه از گن مخصوص استفاده نماید ؛ اما دراین روند ، بیمار موظف است تنها دو هفته از گن استفاده نماید ؛ البته این مدت زمان ، بسته به سن و شرایط بیمار ممکن است تا 4 هفته نیز افزایش یابد ؛ استفاده از گن ، به جمع شدن کامل پوست کمک می کند.
 • طبق گفته های بهترین جراح لیپوماتیک در تهران ، به ترابکولاهای پوستی آسیب کمتری خواهد رسید.
 • در لیپوساکشن ، ممکن است علاوه بر بی حسی موضعی ، بیمار بیهوش کامل شود ، این در حالی است که در بادی کانتورینگ بی حسی موضعی ، کفایت می کند.
 • پس از لیپوساکشن ، فرد با تورم و ترشحات ناشی از عمل مواجه خواهد شد ؛ اما در این روش ، ترشحات پس از گذشت 36 ساعت بر طرف می شوند.
 • احتمال بروز عفونت در بادی کانتورینگ ، کمتر از لیپوساکشن خواهد بود.
 • در مقایسه با لیپوساکشن ، پس ازروند فرد با کوفتگی کمتری مواجه می شود.
لیپوماتیک - دکتز وهاب آسترکی

بسیاری از افراد در این باره می پرسند ، در کدام یک از نواحی بدن می توان این روند را انجام داد ؟

امکان انجام لیپوماتیک ، در نواحی متفاوت بدن ؛ از جمله شکم ، پهلو ، پشت کمر ، بازو ، ران ، باسن ، غبغب و غیره وجود دارد ؛ ولی در این بین پیکر تراشی شکم و پهلو ، از رایج ترین انواع بادی کانتورینگ می باشند.

انواع لیپوماتیک

تکنیک های مختلفی برای به انجام رساندن این پروسه زیبایی وجود دارند. در این بخش توضیح مختصری در مورد هر کدام از آن ها برای شما گرد آوری کرده ایم :

 • لیپو به روش تامسنت ( Tumscent )

این متد شباهت زیادی به روش قبلی دارد ، اما در آن یک محلول که حاوی داروی بیهوشی و دارویی به نام اپی نفرین ( آدرنالین )  به مناطق هدف تزریق می شوند. این محلول لایه چربی پوست را پر می کند و منجر می شود این ناحیه متورم و سفت تر شود. همین مسئله به بهترین جراح پلاستیک در تهران اجازه می دهد تا کنترل بهتری روی این نواحی داشته و کانتورینگ را به انجام رساند.

این مایع همچنین باعث می شود رگ های خونی به صورت موقت کوچک شوند و خونریزی در حین پروسیجر به شکل قابل توجهی پایین آید. کبودی ، تورم و درد نیز در نتیجه این اقدام کاهش قابل توجهی می یابند. پس از این که تزریق انجام شد ، بهترین جراح لیپوماتیک در تهران یک برش کوچک روی پوست ایجاد کرده و کانولا را وارد می نماید.

 • لیپواسمارت

این متد ، روشی کم تهاجمی تر نسبت به لیپو معمولی می باشد و در آن از فناوری لیزر برای ذوب کردن چربی ها استفاده می شود. در این رویه بیرون کشیدن سلول های چربی با سهولت بیشتری انجام می شود و ترومای کمتری به نواحی اطراف وارد خواهد شد. علاوه بر ذوب کردن چربی ، لیپواسمارت  کلاژن سازی را تحریک کرده و به همین طریق خاصیت الاستیکی پوست بهبود قابل توجهی می یابد. فیبر لیزر استفاده شده در این روش تنها یک میلی متر می باشد ، به همین خاطر برشی که ایجاد می گردد بسیار کوچک تر خواهد بود. بهترین متخصص زیبایی در تهران باور دارد از آنجایی که شکاف کوچک تر است و چربی به جای تخریب شدن ذوب می شود ، ریکاوری جراحی لیپوماتیک بسیار راحت تر و سریع تر خواهد بود.

 • لیپو با کمک امواج صوتی (VASER)

این فناوری ، از امواج قدرتمندی استفاده می کند تا سلول های چربی را از هم جدا کند. این امر باعث می شود چربی ها با سهولت بیشتری بیرون آورده شوند و حتی روی سفت شدن پوست ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته نیز تاثیر می گذارد.

متد vaser به بهترین جراح لیپوماتیک تهران کمک می کند تا در بیرون آوردن چربی ها با دقت بالایی عمل کند . این فناوری ارتباط میان بافت چربی و عضلات زیر آن را بدون آسیب زدن به بافت های سالم زیرین آن می شکند. به خاطر همین دلایل این روش محبوبیت زیادی در پیکرتراشی به دست آورده است.

برای انجام آن ، بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد و محلولی از ترکیب داروی بی حسی و مایع تامسنت به ناحیه هدف تزریق می شود. سپس یک پروب اولتراسوند از طریق یک برش کوچک وارد پوست شده تا سلول های چربی را در هم بشکند. بعد از جدا شدن سلول های چربی ، کانولا وارد می شود تا هم جربی ها و هم مایع را بیرون بکشد. مقداری از این مایع داخل بدن باقی می ماند تا درد بعد از جراحی را کاهش دهد ، این مایع به مرور زمان جذب بدن خواهد شد.

 • لیپوماتیک به روش PAL

این رویه بسیار شبیه به روند قدیمی می باشد ، اما در این رویکرد یک کانولای ارتعاشی برای تخریب سلول های چربی استفاده می شود. این مدل مثل vaser کیفیت بالا دارد و در از بین بردن چربی هایی که به سادگی آب نمی شوند تاثیر بسیار مثبتی می گذارد.

در تکنیک های قدیمی ، ریسک کبودی ، تورم و طولانی شدن دوره نقاهت وجود دارد. اما در PAL چون از ارتعاش آرام استفاده می شود ، پروسیجر با سهولت و راحتی بیشتری انجام خواهد شد. بهترین دکتر لیپوماتیک تهران در حین جراحی از نیروی کمتری استفاده می کند و به همین جهت ، کبودی و تورم کمتری رخ خواهد داد.

انجام بادی کانتورینگ برای چه افرادی مناسب نیست ؟

 1. افرادی که از چاقی مفرط برخوردارند ؛ یا افرادی که به بیماری هموفیلی دچار هستند ؛ باید از انجام لیپوماتیک خودداری کنند ؛ چرا که طی عمل بادی کانتورینگ ، خون زیادی از بدن می رود و این موضوع برای بیماران مبتلا به بیماری هموفیلی ، بسیار خطرناک است.
 2. به افرادی که دارای بیماری های عفونی هستند یا از سیستم بدنی ضعیفی برخوردارند نیز توصیه می شود که از انجام این عمل ، خودداری کنند.
 3. طبق گفته بهترین جراح پلاستیک تهران ، انجام این روش ، به افرادی که دارای پوست شل و افتاده می باشند ، توصیه نمی شود.
 4. همچنین ، کسانی که سابقه بیماری های زمینه ای ؛ از جمله دیابت ، مشکلات قلبی ، ریوی و غیره دارند نیز کاندیدای مناسبی به منظور انجام این روش از لاغری موضعی ، نمی باشند.

عوارض لیپوماتیک چیست ؟

این روش ، یکی از مطمئن ترین روش ها به منظور رفع چربی های مضاعف بدن می باشد و با وجود تمام مزایایی که دارد ، باز بعضی از افراد نسبت به آن بدبین بوده و تصور می کنند ، این روش از لاغری موضعی با خطرات و عواقب زیان بار بسیاری همراه است ؛ در صورتی که این گونه نبوده و افراد با مراجعه به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران  که ماهر و با تجربه در این زمینه است ، پس از انجام این روش با هیچ مشکلی مواجه نخواهند شد.

لازم به ذکر است ؛ عدم دقت در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و همچنین ، عدم رعایت دستورالعمل های ایشان موجب بروز برخی از مشکلات ؛ از جمله عفونت ، آمبولی ، خونریزی ، طولانی شدن دوران بهبودی و از این قبیل موارد می گردد. به همین علت ، همواره به افراد توصیه می شود ، به اندازه کافی در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران دقت کرده و همچنین ، تمامی نکات توصیه شده توسط ایشان را عمل نمایند.

 
 
 

تفاوت لیپوساکشن با لیپوماتیک چیست ؟

بارز ترین تفاوت این دو روش ، این است که در لیپو ماتیک چربی های بدن ، سوزانده نمی شوند و برای استفاده در سایر قسمت های بدن مناسب هستند ؛ اما در لیپوساکشن ، چربی ها خورد شده و از بین خواهند رفت.

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک با لاغر شدن بدن و برای نواحی مختلف کاربرد دارد. چربی انباشته شده زیر پهلو و شکم به شکل محلول چربی و بافت چربی اضافی توسط عمل زیبایی لیپو خارج می شود. این محلول چربی را می توان به قسمت های مختلف بدن مانند باسن ، سینه و غیره تزریق کرد.
اشخاصی که با رژیم کاهش وزن داشته اند اما هنوز دارای چربی های اضافه شکم و پهلو می باشند از جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو استفاده می کنند. اشخاص واجد شرایط این پروسیجر می توانند شامل :

 • اشخاصی که از چاقی رنج می برند.
 • کسانی که بیماری زمینه ای ندارند.
 • اشخاصی که توده بدنی شان از 30 کمتر است.
 • افرادی که با ورزش و رژیم غذایی مناسب نمی توانند چاقی موضعی شان را رفع کنند.

لیپوماتیک ران

با تجمع چاقی و چربی در ران از عدم تحرک و مشکلات زندگی ناسالم ، ظاهر نامناسبی ایجاد می شود. در مواقعی نیز موجب مشکل در راه رفتن این افراد می شود. جراحی پیکرتراشی لیپو ران از تکنیک های جراحی موثر و ساده برای رفع چربی های موضعی ران محسوب می شود. برای عمل لاغری ران بهترین جراح لیپوماتیک در تهران چهار ناحیه داخلی ، خارجی ، خلفی و قدامی ران را معاینه می کند. در صورتی که افزایش حجم عضله و مشکلات آناتومیک علت تجمع چربی ران باشد ، این پروسیجر کمکی نمی کند. فردی که کاندید پیکرتراشی ران می باشد می بایست برخوردار از سلامت عمومی بوده و فاقد اضافه وزن غیر طبیعی باشد زیرا ورزش و رژیم غذایی در کاهش چربی تاثیری ندارد.

لیپوماتیک بازو

با پیکرتراشی بازو ، چربی هایی که در این قسمت انباشته شده اند و موجب شل شدن این ناحیه می شوند رفع شده و بازوها لاغرتر می شوند. مقاوم ترین چربی های بدن ، چربی های بازو بوده که به راحتی از بدن حذف نمی شوند و در مدت زمان زیادی با رژیم غذایی و ورزش سخت فرد به تناسب اندام می رسد. با دوره بهبودی سریع و زمان کم ، بهترین نتیجه توسط لیپوماتیک بازو به دست می آید. در پیکرترشی بازو ، با ایجاد شکاف کوچکی در زیر بازو چربی ها خارج می شود. این جراحی بدون بیهوشی و به وسیله بی حسی موضعی انجام می شود.

لیپوماتیک ساق پا

افرادی که دوست دارند پاهای زیبا و تراشیده داشته باشند این جراحی را انجام می دهند. اگر رژیم غذایی و ورزش تاثیری روی فرد نداشته باشد به جهت نداشتن تحرک ، چربی در ناحیه ساق پای این افراد جمع می شود که در این صورت بهترین گزینه لیپو ماتیک ساق پا می باشد. این تکنیک نه آسیبی به ساق پا می زند و نه سبب شل شدن پوست آن می شود. این متد با ورود لوله فلزی باریکی به پوست باعث برهم زدن اتصال سلول های چربی موجود در زیر پوست و استخراج آن ها می شود. لیپوماتیک ساق پا نیز با بی حسی موضعی و بدون بیهوشی انجام می شود و مانند هر جراحی دیگری عوارضی مانند کبودی و تورم دارد که طی چند روز و با دوره نقاهت کوتاهی رفع می شود.

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران چه کسی است؟

حال که همه چیز را در خصوص عمل زیبایی لیپوماتیک دانستید ، مطمئنا برایتان این سوال به وجود آمده است که بهترین دکتر عمل لیپو در تهران یا بهترین جراح لیپوماتیک در تهران چه کسی است؟ در شهر های بزرگ و پر جمعیت مانند تهران ، پزشکان ، جراحان و مراکز زیبایی متعددی را پیدا خواهید کرد که جراحی های لاغری را انجام می دهند ، شاید به دلیل این فراوانی نتوان به راحتی پزشکی را انتخاب کرد. با این وجود چند عامل مهم می توانند شما را برای یافتن بهترین و متبحر ترین دکتر و جراح لیپوماتیک در تهران کمک کند. این عوامل عبارت اند از :

 • بررسی مدارک و سوبق علمی و حرفه ای پزشک
 • مشاهده نمونه کار های جراح از نزدیک یا از طریق صفحات مجازی
 • جویا شدن نظر کسانی که عمل لیپوماتیک انجام داده اند
 • ویزیت و مشاوره حضوری با پزشک

در حال حاضر که تکنولوژی پیشرفت کرده شما می توانید به راحتی بدون نیاز به رفتن به مطب پزشکان می توانید با جستجوی نام جراحان فوق تخصص پلاستیک مختلف در اینترنت و فضای مجازی ، عکس و ویدیو قبل و بعد عمل لیپوماتیک را مشاهد کنید. این امر موجب می گردد تا حد زیادی با سلیقه و نحوه ی عمل های پزشک خود آشنا شوید.

پس از اینکه جراح خاصی را در نظر گرفته اید باید حتما به صورت حضوری با وی مشاوره داشته باشید و خواسته های خود را برای او شرح دهید. همچنین اطلاعات لازم در خصوص سوابق بیماری و دارویی خود را نیز بیان کنیدو در جلسات مشاوره ای که با جراح خود دارید باید جراح را از وضعیت سلامتی خود و همچنین خواسته هایتان آگاه کنید و او نیز توضیحات لازم را در خصوص پروسه جراحی لیپوماتیک را در اختیارتات قرار دهد. پس از این جلسه می توانید تصمیمات خود را در خصوص انجام جراحی توسط بهترین دکتر لیپوماتیک تهران بگیرید.

هزینه لیپوماتیک تهران سال 1402

به دلیل تغیر سبک زندگی و استفاده بیش از اندازه از غذاهای فست فودی ، افراد بسیار زیادی هستند که از چاقی و اضافه وزن خود رنج می برند و به دنبال یک روش سریع برای از بین بردن چربی های بدن و رسیدن اندامی ایده آل هستند. البته در این میان افرادی نیز هستند که با وجود داشتن رژیم و برنامه غذایی مناسب نتوانسته اند به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند از همین رو به دنبال سریع ترین و ایمن ترین روش هستند. یکی از این روش ها عمل لیپوماتیک است که ما طی این مقاله به توضیح آن پرداختیم. اما مهم ترین مسئله ای که برای تمامی افراد در زمان تصمیم گیری و اقدام به انجام این عمل جراحی به وجود می آید این است که هزینه عمل لیپوماتیک در تهران چفدر می باشد.

هزینه مهم ترین و اصلی ترین فاکتوری است که می تواند پس از کلی تحقیق و بررسی و امید پیدا کردن به داشتن اندامی زیبا ، شما را از انجام روش درمانی مورد نظر منصرف کند. اما باید بدانید که هزینه نهایی این عمل جراحی و زیبایی شکم به عوامل متعددی مانند ، دستمزد بهترین جراح لیپوماتیک در تهران ، میزان چاقی فرد ، ناحیه تحت درمان ، مدت زمان انجام پروسه جراحی ، هزینه کلینیک یا بیمارستان و غیره بستگی دارد ، به عنوان مثال یک جراح پلاستیک حرفه ای برای کسب اعتماد بیماران ، رضایت مندی شما یا کمک به شما  دستمزد خود را تا حدودی کاهش می دهد و برخی از افراد به دلیل تخصص ، مهارت و تجربه ای که دارند هزینه های بسیار زیادی را دریافت می کنند ، از همین رو اعلام یک هزینه ثابت برای ليپوماتيک در تهران یا دیگر شهر های ایران امکان پذیر نمی باشد. برای اطلاع از هزینه های نهایی این فرایند نزد دکتر وهاب آسترکی بهترین جراح لیپوماتیک در تهران می توانید یا به صورت حضوری به ایشان مراجعه کنید یا فرم تماس سایت ایشان را پر نمایید.

سوالات پر تکرار در مورد عمل لیپوماتیک

چه مدت بعد از انجام این پروسه پیکرتراشی می توان شروع به انجام فعالیت های ورزشی کرد؟

معمولا بعد از اینکه درد و تورم ناشی از انجام این پروسه کاهش پیدا کرد ، فرد می تواند فعالیت های ورزشی را آغاز نماید، چرا که در این رابطه منع یا محدودیتی وجود ندارد. برای اقدام به بارداری نیز به همین صورت است و خانم ها می توانند بدون نگرانی در این رابطه اقدام به بارداری نمیاند. برخلاف روش ابدومینوپلاستی که روشی باز است ، در این تکنیک افراد می توانند بعد از جراحی باردار شوند. با داشتن ورزشی منظم و رژیم غذایی مناسب می توانید تا پایان عمر خود از چاق شدن خودداری کنید.

آیا می توان بعد از زایمان لیپوماتیک انجام داد؟

حدودا شش هفته بعد از زایمان به شرطی که شیردهی نداشته باشید ، می توانید برای این پروسه اقدام نمایید. اما چنانچه خود به نوزادتان شیر می دهید بهتر است این کار را به بعد از اتمام این بازه زمانی انجام دهید. البته لازم به ذکر است که انجام این فرایند در زمان شیردهی نیز منعی ندارد و تنها کافی است شما تا 24 ساعت بعد از جراحی ، به فرزندتان شیر ندهید. چرا که مواد بیهوشی تا 24 ساعت پس از درمان اثر گذاری دارند و می توانند برای نوزاد مشکل ایجاد کنند.

چه مدت بعد از جراحی لیپوماتیک باید از گن استفاده کرد؟

مدت زمان پوشیدن گن به فاکتور های مختلفی از جمله میزان چاقی ، نوع عمل جراحی و غیره بستگی دارد. اما به طور کلی جراحان پلاستیک توصیه می کنند برای رسیدن به نتایجی مطلوب و ایده آل به مدت 2 الی 3 هفته از گن تنگ استفاده کنید. ممکن است پوشیدن این گن ها در روز های ابتدایی سخت و اذیت کننده باشد اما بهتر است برای به دست آوردن نتایج مورد نظر خود از آن ها استفاده نمایید.

مرگ بعد از جراحی لیپوماتیک واقعیت دارد؟ 

رخ داد این اتفاق به دلیل پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی غیر ممکن و بسیار نادر می باشد. اما با این وجود اگر در این خصوص ترسی دارید یا هنوز سوالی ذهنتان را مشغول کرده است بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *