جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

بسیاری از بانوان از اندازه و فرم ظاهری سینه های خود ، احساس رضایت ندارند و این موضوع سبب کاهش اعتماد به نفس آن ها شده است؛ جراحی زیبایی سینه ، بر روی بهبود اندازه و شکل ظاهری سینه ها تمرکز کرده و سبب افزایش اعتماد به نفس بانوان می باشد. دکتر وهاب آسترکی با تکیه بر تجربه و دانش خود می تواند به شما در رفع مشکلات ظاهری سینه هایتان کمک کند.

بنابراین در صورتی که فرم ظاهری سینه های شما ، منجر به از دست رفتن اعتماد به نفس تان شده است ، می توانید پس از مشاوره با یک جراح پلاستیک ماهر و چیره دست ، با انجام عمل زیبایی سینه ، تمامی مشکلات ظاهری سینه های تان را برطرف کنید.

عمل زیبایی پستان

با انجام جراحی زیبایی سینه ، می توان به بازسازی سینه نیز پس از عمل ماستکتومی نیز پرداخت ؛ جراحی زیبایي سینه ، را می توان به سه دسته پروتز سینه ، ماموپلاستی و لیفت سینه تقسیم کرد ؛ در صورت علاقه به افزایش اطلاعات در رابطه با هر یک از موارد فوق ، می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

بهبودی کامل بعد از انواع جراحی زیبایی سینه چه مدت طول می کشد؟

از آنجایی که بدن افراد با یک دیگر متفاوت می باشند، هیچ زمان مشخصی برای بهبودی وجود ندارد. با این حال می توان گفت مدت بهبودی می تواند تا 6 هفته پس از انجام جراحی زیبایی سينه طول بکشد. البته بیماران معمولا حدود یک الی دو هفته بعد از جراحی احساس خوب شدن می کنند.

بهبودی کامل طی چندین مرحله انجام می شود، که عبارت اند از:

بلافاصله پس از عمل

زمانی که شما هوشیاری خود را به طور کامل به دست می اورید ممکن است کمی احساس خواب آلودگی داشته باشید که معمولا این اثرات طی چندین ساعت از بین خواهند رفت. با این حال بیمار به شخصی برای رساندن او به خانه نیاز دارد. از همین رو قبل از انجام جراحی توصیه می شود با یک شخص هماهنگی های لازم را انجام دهید.

یک الی 7 روز اولیه

به طور معمول پنج تا هفت روز اول ناراحت کننده ترین زمان بعد از جراحی می باشد که پزشک برای کاهش درد های احتمالی به وجود آمده داروی مسکن تجویز می کند و بیمار باید آن را سر وقت مصرف کند. اکثر بیماران حدود یک هفته پس از جراحی قادر به رفتن به سرکار و نشستن پشت میز می باشند.

چندین هفته پس از انجام عمل

بعد از هفته اول بیماران کم کم می توانند به انجام فعالیت های عادی روزانه خود بازگردند. در این مرحله توصیه می شود که از انجام فعالیت های سنگین یا ورزشی مانند دویدن و اسب سواری اجتناب کنند. افرادی که دارای شغل های پر خطر و سخت هستند بهتر است به مدت یک الی دو هفته دیگر نیز، از کار مرخصی بگیرند.

جراحی زیبایی سینه برای چه کسانی مناسب می باشد؟

جراحی زیبایی سینه برای چه کسانی مناسب می باشد؟

تمامی خانم های که از کوچک بودن یا فرم سینه هایشان راضی نیستند و به خاطر این موضوع اعتماد به نفسشان تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده است و در موارد بسیار زیادی از حاضر شدن در مکان های عمومی و برخورد نزدیک با دیگران در جشن ها و مهمانی ها اجتناب می کنند می توانند این جراحی را انجام دهند.
البته بزرگ بودن بیش از اندازه سینه ها چه در خانم ها و چه در آقایان باعث ایجاد مشکل می شود. از این رو افراد بسیار زیادی سالانه متقاضی انجام جراحی زیبایي سینه هستند.
این نوع جراحی برای دخترانی که سن آن ها زیر 18 سال است مناسب نیست. برای سایر زنان نیز در صورتی که فرد هیچ گونه مشکلی از لحاظ سلامتی نداشته باشد محدودیتی ندارد.

آیا جراحی زیبایی سینه در دوران شیردهی مشکل ایجاد می کند؟

یکی از مهم ترین دغدغه خانم ها این است که آیا جراحي زیبایي سینه در دوران شیردهی مشکلی ایجاد می کند یا خیر؟ در کل می توان گفت در بیشتر خانم ها این عمل مانع شیر دادن نمی شود. لازم به ذکر است که تا جایی که امکان دارد این عمل را به بعد از بارداری و شیردهی منتقل کنید چرا که در هر صورت ممکن است در این دوران بدن کمی تغییر کند و عمل های جراحی دیگری نیاز باشد.

انواع جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه شامل چندین روش مختلف است که هر کدام به منظور تغییر شکل و اندازه پستان‌ها انجام می‌شوند. در زیر، به برخی از انواع جراحی زیبایی سینه اشاره می‌کنم:

⬅️ پروتز سینه

پروتز سینه یا ایمپلنت سینه ، محبوب ترین جراحی زیبایی بدن در میان بانوان می باشد که از طریق کارگذاری جسم خارجی یا همان پروتز ، منجر به افزایش حجم و اندازه سینه ها ( دستیابی به سینه هایی بزرگ و خوش فرم ) می گردد.

⬅️ لیفت سینه

لیفت سینه یا ماستوپکسی ، یکی از انواع جراحی زیبایی سینه می باشد که بر روی بالا کشیدن سینه های افتاده ، تمرکز می کند . افتادگی سینه ها ، می تواند در اثر عوامل مختلفی، از جمله افزایش سن ، شیردهی ، کاهش وزن و از این قبیل موارد رخ دهد و همانطور که گفته شد ، به سادگی و با انجام جراحی لیفت سینه ، امکان اصلاح آن ها وجود دارد.

بانوان پس از این عمل جراحی ، دارای سینه هایی سفت و گرد خواهند بود . لازم به ذکر است ، غیرقرینگی سینه ها نیز در این جراحی ، بهبود می یابد.

⬅️ ماموپلاستی

در علم پزشکی ، جراحی کوچک کردن سینه در بانوان را ماموپلاستی و جراحی کوچک کردن سینه در آقایان را ژینکوماستی می نامند.

جراح سینه با برداشتن غدد ، چربی و پوست مضاعف سینه ها اقدام به کوچک کردن آن ها می کند و بدین ترتیب ، موجب تناسب اندام در افراد می گردد و در نتیجه ، اعتماد به نفس آن ها نیز افزایش می یابد.

دکتر وهاب آسترکی ، فوق تخصص جراح پلاستیک ، بهترین جراح زیبایی سینه دارای سال ها تجربه در این زمینه می باشند و نمونه کارهای موفقی را در این زمینه در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند . در صورت تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه و نیاز به مشاوره در این باره می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

آیا جراحی زیبایی سینه باعث درد و عوارض جانبی می‌شود؟

جراحی زیبایی سینه ممکن است باعث درد و عوارض جانبی شود. هر عمل جراحی دارای مخاطرات و عوارضی است که باید به طور جدی مورد بررسی قرار گیرد. برخی از عوارض جانبی ممکن عبارتند از:

  1. درد و تورم: بعد از جراحی زیبایی سینه، ممکن است درد و تورم در منطقه سینه تجربه شود. این عوارض عموماً موقتی هستند و با گذر زمان بهبود می‌یابند.
  2. عفونت: عفونت ممکن است در محل جراحی رخ دهد. لذا، رعایت بهداشت مناسب و دستورات پس از جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است.
  3. خونریزی و تجمع خون: خونریزی و تجمع خون ممکن است در محل جراحی رخ دهد. در صورتی که خونریزی شدید یا طولانی مدت باشد، باید به پزشک خود اطلاع دهید.
  4. تغییر حساسیت پستان: بعضی از بیماران ممکن است بعد از جراحی زیبایی سینه تغییر در حساسیت پستان تجربه کنند. این تغییر ممکن است موقتی یا دائمی باشد.
  5. تشکیل جرم یا تومور: در برخی موارد، پس از جراحی زیبایی سینه ممکن است تشکیل جرم یا تومور در منطقه سینه رخ دهد که نیاز به بررسی و درمان دارد.

علاوه بر این عوارض، همچنین نتیجه نهایی جراحی ممکن است با انتظارات شما مطابقت نداشته باشد. برای بررسی وضعیت خاص خود و شناخت دقیق‌تر در مورد عوارض و مخاطرات مرتبط با جراحی زیبایی سینه، بهتر است با پزشک یا جراح پلاستیکی خود مشورت کنید. آنها می‌توانند شما را راهنمایی کنند و اطلاعات کامل‌تری را در اختیارتان قرار دهند.

هزینه عمل زيبايی سينه زنان

هزینه جراحي زيبايي سينه زنان ، پس از مراجعه به بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران و انجام معاینات مورد نیاز مشخص می گردد ؛ بنابراین در رابطه با آگاهی از قیمت عمل زیبایی سینه ، به پزشک مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *