جراحی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی و پهن

بینی‌های پهن و گوشتی به دلیل داشتن پوستی ضخیم، چرب و از همه مهم‌تر پهنای زیاد ممکن است برای بسیاری از افراد زیبا محسوب نشود و از همین رو افرادی که از این نوع بینی برخوردار هستند، تمایل داشته باشند تا با انجام جراحی بینی گوشتی مشکل خود را برطرف کنند. این نوع بینی‌ها دارای خصوصیاتی هستند که افراد متقاضی باید به آن توجه کنند و سپس برای انجام جراحی اقدام کنند.

تنها به یاد داشته باشید که امروزه فوق تخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی، جراحی بینی گوشتی را با به کارگیری تکنیک‌های نوین انجام می‌دهند؛ از این رو، برخلاف گذشته نتایج این جراحی، غیر قابل بازگشت است و مورد استقبال متقاضیان زیادی قرار گرفته است.

عمل بینی گوشتی چگونه است؟

عمل بینی گوشتی مراحل خاص خود را دارد. تکنیک‌های مختلفی در جراحی بینی گوشتی لازم است مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل مراحل جراحی زیبایی بینی برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد. در ادامه اصلی‌ترین مراحل آن را برایتان شرح خواهیم داد:

جراحی بینی گوشتی

مشاوره قبل از جراحی بینی پهن و گوشتی

قبل از عمل بینی گوشتی لازم است ابتدا در جلسه مشاوره انتظارات خود را بیان کنید. اگر بینی پهن و گوشتی با پوست ضخیم دارید، با توجه به فرم بینی شما لازم است انتظارات واقع بینانه داشته باشید. متخصص با توضیحات لازم، به شما خواهد گفت که چگونه می‌توانید بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی دریافت کنید. برای مشاوره عمل گوشتی دکتر آسترکی با ما در ارتباط باشید.

تماس با دکتر آسترکی

انجام آزمایشات قبل از جراحی

آزمایشات قبل از جراحی با توجه به وضعیت شما مشخص می‌شود. اما این آزمایش معمولاً برای همه افراد مشترک است. نیاز است تا شب قبل از بستری جواب همه آزمایش‌ها را دریافت کنید و در اختیار جراح خود قرار دهید.

مراحل جراحی بینی گوشتی

مراحل جراحی برای هر شخص تکنیک‌های مختلفی را دنبال می‌کند. اما به صورت کلی این مراحل شامل مواردی می‌شود که در ادامه مقاله به آن می‌پردازیم.

در این مرحله اقدامات لازم برای عدم احساس درد ایجاد می‌شود. جراحی بینی گوشتی تحت بی‌حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود.

جراحی بینی گوشتی ممکن است با تکنیک باز و یا بسته انجام شود. زمانی که نیاز به تغییرات گسترده‌تر در ساختار بینی باشد، نیاز است در پوست بینی برش بیشتری ایجاد شود. در عوض در جراحی بینی بسته برش‌های ایجاد شده در مراحل جراحی جزئی‌تر خواهد بود و تنها در ناحیه کلوملای بینی ایجاد می‌شود.

در این مرحله بخش‌های غضروفی و استخوانی بینی اصلاح می‌شود. اصلاحات در بینی به شکلی ایجاد می‌شود که در ساختار تنفسی بینی، تداخلی ایجاد نشود. در این مرحله هر کدام از بخش‌های زیر بسته به نیاز زیباجو، مورد هدف قرار می‌گیرد:

  • پایه
  • استخوان بینی
  • غضروف بالایی و پایینی
  • کلوملا
  • سوراخ‌ها و پره‌ها
  • نوک بینی

از آنجایی که غضروف بینی‌های گوشتی بسیار ضعیف است و همین مورد موجب پهن شدن بینی و یا بازگشت نتیجه بعد از جراحی می‌شود، لازم است پیوند غضروف از بخش‌هایی نظیر خود بینی، پشت لاله گوش و یا دنده خود مراجع انجام شود. در برخی موارد در این مرحله از گرأفت‌های مصنوعی استفاده می‌شود. این مرحله برای همه مراجعان یکسان نیست و ممکن است بسته به نیاز سنجی انجام شود.

برش‌های ایجاد شده بخیه می‌شود. بخیه‌های بینی لازم است بسیار ظریف باشد تا بعد از جراحی جای بخیه روی بینی باقی نماند. البته با رعایت مراقبت‌های بعد از جراحی بینی این مورد قابل اصلاح است.

بد از جراحی، فرد به اتاق ریکاوری منتقل می‌شود. این جراحی معمولاً بستری ندارد و بعد از ریکاوری زمانی که متخصص تشخیص داد اثر داروی بیهوشی از بین رفته است، فرد مرخص می‌شود.

عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی طبیعی

امروزه با توجه به افزایش طرفداران در جراحی بینی طبیعی، عمل بینی طبیعی گوشتی از دکتر وهاب آسترکی بسیار درخواست می‌شود. دراین سبک جراحی تنها ایرادات بینی برطرف می‌شود. به این معنا که بعد از جراحی شامل اصلاحات است و قوس و انحنای بینی بسیار طبیعی خواهد بود.

عمل بینی گوشتی زنانه طبیعی

عمل بینی گوشتی زنان طبیعی با توجه به فرم صورت شما مطابق با انتظارات و خواسته‌های بانوان انجام می‌شود. دراین جراحی لازم است ابتدا آناتومی بینی و آناتومی صورت توسط جراح بررسی شود. بعد از آن اصلاحات لازم در طی یک جراحی حدوداً دو ساعته انجام می‌شود. جراحی بینی گوشتی به صورت نچرال از نظر بهترین جراحان دنیا یکی از بهترین مدل‌های رینوپلاستی برای خانم‌ها است.

مدل عمل بینی گوشتی

نتیجه بینی گوشتی بعد از عمل به چه صورت است؟ مدل بینی‌های گوشتی بعد از جراحی به چه شکل خواهد بود؟ در ادامه عکس‌های قبل و بعد جراحی بینی گوشتی را مشاهده می‌کنید. همینطور که می‌بینید به نسبت چهره‌های قبلی مراجعان، تغییرات محسوسی در نتیجه و در زیبایی چهره حاصل شده است. اما نیابد نتیجه آن را با فرم‌های دیگر بینی مقایسه کرد.

عکس عمل بینی گوشتی و پهن

عمل بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی
عمل بینی گوشتی زنانه

فیلم عمل بینی گوشتی دکتر وهاب آسترکی

00:27
truncate dir-rtl

جراحی زیبایی بینی گوشتی با پوستی ضخیم توسط دکتر آسترکی

01:20
truncate dir-rtl

جراحی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ

تغییرات ظاهری بعد از جراحی بینی گوشتی بسیار بزرگ، بسیار زیاد است. اما گاهی به دلیل اینکه حذف بیشتر ساختار بینی ممکن است به عملکرد تنفس و سلامت فرد آسیب وارد کند، بینی بسیار کوچک‌تر نمی‌شود. متأسفانه برخی از مراجعان در این خصوص خواسته‌های نا به جا دارند و نمی‌دانند انجام این کار ممکن است سلامت آن‌ها را با مشکل مواجه کند. متخصص در جلسه مشاوره قبل از عمل به شما می‌گوید که اصلاح سایز در جراحی تا چه میزان قابل انجام است.

✅ از طریقی برای برخی از افراد که فاکتور‌ها دیگر صورت آن‌ها درشت است و صورت پر دارند، کاهش سایز بیش از حد بینی ممکن است نتیجه عکس داشته باشد. بنابراین در مراحل ۰ تا ۱۰۰ جراحی بینی گوشتی به جراح خود اعتماد کنید و به توصیه‌های وی عمل کنید

در آخر قبل از انجام جراحی بینی گوشتی بدانید…

این جراحی برای کسانی که سابقه بیماری‌های زمینه‌ای ندارند و همچنین دخانیات مصرف نمی‌کنند، انجام می‌شود. در همه مراحل ابتدا سلامت فرد در وهله بعد معیار‌های زیبایی جهانی و در وهله بعد انتظارات فرد مورد بررسی قرار می‌گیرد. قبل از جراحی بینی گوشتی دارو‌های خاصی مصرف نکنید. اگر مجبور به مصرف دارو هستید، این مورد را با جراح خود در میان بگذارید. همچنین بعد از عمل بینی گوشی از توصیه‌های اطرافیان مبنی بر ماساژ بینی گوشتی برای کاهش سایز و ورم به شدت خودداری کنید و تنها توصیه‌های متخصص خود را عمل کنید تا بهترین نتیجه از عمل بینی گوشتی خود دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *