پیکرتراشی

عمل پیکرتراشی

افراد همواره به دنبال داشتن تناسب اندام بوده و از این رو روش های بسیاری را امتحان می کنند ؛ در این میان پیکرتراشی ، یکی از روش های غیرتهاجمی به منظور رفع چربی های اضافی بدن بوده که انجام آن منجر به لاغری موضعی در افراد می گردد ؛ در این مقاله به توضیح بیشتر در این باره خواهیم پرداخت.پیکرتراشی

پيکرتراشي ، یکی از بهترین و موثرترین روش های رسیدن به اندام ایده آل می باشد که تکنیک های متفاوتی به منظور انجام آن همچون لیپوساکشن ، لیپوماتیک و غیره وجود دارد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن ها می توانید به مقالات مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

در طی انجام عمل پيکرتراشي ، جراح پلاستیک چربی های اضافی را از نواحی مورد نظر بدن خارج کرده و بدین ترتیب لاغری موضعی در افراد رخ می دهد.

لازم به ذکر است عمل پيکرتراشي ، تنها در افرادی که از طریق ورزش و همچنین رژیم غذایی موفق به کاهش وزن نشده اند ، می تواند مثمر ثمر واقع گردد.

عوارض پيکرتراشي چیست ؟

در حالت کلی هر عملی که به درستی انجام نشود ، می تواند برخی از عوارض و خطرات احتمالی را به دنبال داشته باشد ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام عمل پيکرتراشي گرفته اند ، توصیه می گردد جهت جلوگیری از بروز عواقب احتمالی در انتخاب جراح پلاستیک دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند.

حال در صورتی که جراح پلاستیک منتخب شما به اندازه کافی در این زمینه تجربه و مهارت داشته باشد ، احتمال بروز عوارض ناشی از این روش از لاغری موضعی ، کاهش می یابد ؛ در غیر این صورت احتمال بروز عواقب احتمالی عمل پیکرتراشی ، افزایش می یابد که برخی از آنان عبارتند از :

  • حساسیت به داروی بی حسی
  • خونریزی شدید
  • عفونت
  • درد شدید
  • و از این قبیل موارد

دوره نقاهت پیکرتراشی

در حالت کلی با رعایت نکات و دستورالعمل های ذکر شده توسط پزشک ، دوران نقاهت عمل پیکرتراشی به سادگی سپری می شود و بیماران پس از گذشت مدت زمان کوتاهی می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود پرداخته و به سرکار بازگردند.

تنها نکته بسیار مهم در رابطه با دوران نقاهت پیکرتراشی ، رعایت نکات و مراقبت های پس از آن است که علاوه بر تسریع در بهبودی از بروز عوارض احتمالی نیز جلوگیری می کند ؛ بنابراین به هیچ عنوان در این باره سهل انگاری نکنید.

 

پاسخ

ده + دو =

Call Now Buttonتماس با دکتر