جراحی زیبایی سینه

عمل جراحی زیبایی سینه

بسیاری از بانوان از اندازه و فرم ظاهری سینه های خود ، احساس رضایت ندارند و این موضوع سبب کاهش اعتماد بهنفس آن ها شده است ؛ جراحی زیبایی سینه ، بر روی بهبود اندازه و شکل ظاهری سینه ها تمرکز کرده و سبب افزایش اعتماد به نفس بانوان می باشد. ( بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران )

بنابراین در صورتی که فرم ظاهری سینه های شما ، منجر به از دست رفتن اعتماد به نفس تان شده است ، می توانید پس از مشاوره با یک جراح پلاستیک ماهر و چیره دست ، با انجام عمل زیبایی سینه ، تمامی مشکلات ظاهری سینه های تان را برطرف کنید.

با انجام جراحی زیبایی سینه ، می توان به بازسازی سینه نیز پس از عمل ماستکتومی نیز پرداخت ؛ جراحی زیبایی سینه ، را می توان به سه دسته پروتز سینه ، ماموپلاستی و لیفت سینه تقسیم کرد ؛ در صورت علاقه به افزایش اطلاعات در رابطه با هر یک از موارد فوق ، می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

جراحی زیبایی سینه

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

دکتر وهاب آسترکی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، سالیان زیادی است که در زمینه جراحی زیبایی سینه ( پروتز سینه ، ماموپلاستی و لیفت سینه ) فعالیت داشته و دارای نمونه کارهای موفقی نیز در این زمینه می باشند ؛ جهت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به سایت و صفحه اینستاگرام شان ، مراجعه نمایید.

از دیگر خدماتی که ایشان ارئه می دهند ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند اشاره کنیم :

  • پیکرتراشی
  • ابدومینوپلاستی
  • لیفت صورت
  • جراحی زیبایی بینی
  • جراحی زیبایی پلک
  • پروتز چانه

پروتز سینه

پروتز سینه یا ایمپلنت سینه ، محبوب ترین جراحی زیبایی بدن در میان بانوان ، می باشد که از طریق کارگذاری جسم خارجی یا همان پروتز ، منجر به افزایش حجم و اندازه سینه ها ( دستیابی به سینه هایی بزرگ و خوش فرم ) می گردد.

لیفت سینه

لیفت سینه یا ماستوپکسی ، یکی از انواع جراحی زیبایی سینه می باشد که بر روی بالا کشیدن سینه های افتاده ، تمرکز می کند ؛ افتادگی سینه ها ، می تواند در اثر عوامل مختلفی ؛ از جمله افزایش سن ، شیردهی ، کاهش وزن و از این قبیل موارد رخ دهد و همانطور که گفته شد ؛ به سادگی و با انجام جراحی لیفت سینه ، امکان اصلاح آن ها وجود دارد.

بانوان پس از این عمل جراحی ، دارای سینه هایی سفت و گرد خواهند بود ؛ لازم به ذکر است ، غیرقرینگی سینه ها نیز در این جراحی ، بهبود می یابد.

جراحی زیبایی سینه

ماموپلاستی

در علم پزشکی ، جراحی کوچک کردن سینه در بانوان را ماموپلاستی و جراحی کوچک کردن سینه در آقایان را ژینکوماستی می نامند.

جراح سینه ؛ با برداشتن غدد ، چربی و پوست مضاعف سینه ها اقدام به کوچک کردن آن ها می کند و بدین ترتیب ، موجب تناسب اندام در افراد می گردد و در نتیجه ، اعتماد به نفس آن ها نیز افزایش می یابد.

دکتر وهاب آسترکی ، فوق تخصص جراح پلاستیک ، بهترین جراح زیبایی سینه دارای سال ها تجربه در این زمینه می باشند و نمونه کارهای موفقی را در این زمینه در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ در صورت تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه و نیاز به مشاوره در این باره می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

هزینه عمل زيبايي سينه زنان

هزینه جراحي زيبايي سينه زنان ، پس از مراجعه به بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران و انجام معاینات مورد نیاز مشخص می گردد ؛ بنابراین در رابطه با آگاهی از قیمت عمل زیبایی سینه ، به پزشک مراجعه نمایید.

پاسخ

بیست + پانزده =

Call Now Buttonتماس با دکتر