بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

کسانی که نسبت به نواقص موجود در بدن و چهره خود احساس خجالت زدگی و شرمساری دارند ، می توانند به کمک بهترین متخصص جراحی پلاستیک ، نسبت به رفع این نواقص اقدام نموده و به روحیه ای با اعتماد به نفس بالا دست یابند. پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی و شکوفا شدن تکنیک ها و روش های نوین نگرانی ها را نسبت به مشکلات ظاهری از بین برده و امروزه افراد با کمک جراحان پلاستیک قادر به ایجاد تغییرات دلخواه در ظاهر خود هستند.

نکته ای که باید بسیار به آن توجه داشته باشید ، این است دکتر وهاب آسترکی بهترین جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران می فرمایند برای رسیدن به هدف خود و داشتن نتیجه رضایت بخش ، اولین قدم پیدا کردن بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران می باشد ؛ چرا که اگر در انتخاب پزشک خود دقت کافی را نداشته باشید ، انجام عمل زیبایی بر روی بدنتان نه تنها به بهبود ظاهر شما کمکی نخواهد کرد ؛ بلکه ممکن است شما را با مشکلات دیگر مثل بروز نقص اندام ، بیماری و غیره درگیر کند.

بنابراین قبل از اقدام برای انجام عمل های زیبایی بر روی بدن خود ، زمان کافی صرف نموده و نهایت دقت و تلاش خود را به جهت یافتن بهترین فوق تخصص پلاستیک داشته باشید. طی این مقاله شما را به جهت یافتن یک پزشک فوق تخصص پلاستیک ماهر و مجرب یاری می کنیم.

لزوم انتخاب یک جراح پلاستیک خوب

افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی صورت و بدن دارند ، موضوعی که باید به شدت به آن توجه کنند ، انتخاب متبحر ترین و بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران یا شهر محل زندگی خود می باشد ؛ زیرا همانطور که می دانید جراحی های زیبایی یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین اعمال در زندگی افرادی که متقاضی این پروسه هستند ؛ است. چرا که نتایج آن تاثیر مستقیمی بر زندگی و روحیه فرد خواهد داشت.

در صورتی که شما در زمان انتخاب پزشک دقت کافی نداشته باشید یا به خاطر صرفه جویی در هزینه ها به سراغ پزشکان بی تخصص و بدون مهارت بروید ، این امکان وجود دارد تا علاوه بر حاصل نشدن هدف شما ، عوارض و نواقص جدی و جبران ناپذیری برایتان به وجود آید. از همین رو توصیه می شود قبل از هر اقدامی به دنبال یک فرد متخصص ، مجرب و متبحر در زمینه مورد نظر باشید.

دکتر وهاب آسترکی ، بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران از برترین انتخاب ها در زمینه انجام جراحی های پلاستیک می باشد ؛ چنانچه در این شهر یا اطراف آن زندگی می کنید و قصد انجام هر یک از عمل های زیبایی زیر را دارید ، می توانید به مطب وی مراجعه نموده و با خیالی آسوده تحت درمان قرار بگیرید. خدماتی که جناب دکتر آسترکی انجام می دهند به شرح زیر است :

 1. پیکرتراشی
 2. لیپوماتیک
 3. لیپوساکشن
 4. ابدومینوپلاستی
 5. جراحی های سینه
 6. پروتز و لیفت سینه
 7. ماموپلاستی
 8. لیفت صورت
 9. جراحی بینی
 10. جراحی پلک
 11. پروتز چانه
 12. و غیره
 

 

بهترین فوق تخصص پلاستیک ایران چه کسی است؟

از آنجایی که ما انسان ها میل بسیار زیادی به استفاده و داشتن وسایل با کیفیت ، بهترین و خارق العاده داریم در امور پزشکی نیز تمایل داریم تا به بهترین و خبره ترین پزشک مراجعه کنیم و روند درمانی خود را به او واگذار کنیم. اما همانطور که می دانید به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش تعداد کسانی که مایلند عمل های زیبایی انجام دهند ، افراد بسیار زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و خود را بهترین و خبره ترین جراح عنوان می کنند. به همین انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک در شهر های بزرگ مانند تهران بسیار سخت و دشوار می باشد. انتخاب بهترین جراح برای کسانی که تصمیم به انجام اعمال زیبایی دارند بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد ؛ زیرا تاثیر آن برای سالیان دور و درازی در زندگی فرد باقی می ماند. به خاطر همین ، هر شخصی باید در ابتدا برای انتخاب جراح مجرب و حرفه ای یک سری معیار ها و ملاک ها در نظر بگیرد و با توجه به آن ها پزشکان را بررسی و انتخاب کنید.  در نظر داشته باشید که با انجام یک اشتباه ممکن است مجبور شوید تا جراحی ترمیمی انجام دهید و هزینه ای اضافه بپردازید یا گاهی دچار یک مشکل و آسیب جبران ناپذیر شوید.

اما اگر می خواهید یک انتخاب درست و بی نقص داشته باشید ، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله همراه باشید. در ادامه این مطلب ما به بررسی یکسری معیارر های اصلی می پردازیم که شما را در این امر کمک خواهد کرد. شما نیز با کمی دقت و در نظر گرفتن این نکات هرگز از انجام جراحی به واسطه بهترین جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران یا شهر محل زندگی خود پشیمان نخواهید شد.

 

بهترین متخصص جراحی پلاستیک

 

خصوصیات و ویژگی های مهم بهترین متخصص جراحی پلاستیک

در ادامه ، ویژگی های مهمی که باید یک فوق تخصص خوب داشته باشد را با شما عزیزان بازگو می کنیم :

 1. یک جراح خوب ، در درجه اول باید سلامت بیمار خود را درنظر بگیرد.
 2. منفعت طلب نبوده و با ارائه مشاوره های درست ، بیمار را در رسیدن به خواسته هایش راهنمایی نماید.
 3. بهترین فوق تخصص پلاستیک ، باید دارای علم زیبایی شناسی باشد تا بتواند بهترین جراحی ها را در زمینه اصلاح و تغییر در اندام شخص به وجود آورد.
 4. از دیگر ویژگی هایی که بهترین جراح را متمایز می کند ؛ داشتن صبر و حوصله و صرف کردن زمان کافی برای پاسخ دادن به سوالات بیمار خود است.
 5. یک پزشک خوب در جلسات مشاوره قبل از عمل راجع به چگونگی جراحی مورد نیاز بیمار توضیحات لازم را داده و او را از زوایای مختلف آگاه می سازد و با ایجاد یک دید واقع گرایانه ، توهمات اشتباه را از ذهن او دور می کند.
 6. همچنین طی همین جلسات مشاوره باید تمامی نکات ، اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را برای بیمار به طور کامل شرح دهد تا ریسک خطرات حین عمل کاهش یافته و نتیجه عمل رضایت بخش تر باشد.
 7. بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران و دیگر استان ها کسی است که بدون داشتن تکبر خود را با علم روز هم راستا کرده و نسبت به تکنیک ها و روش های نوین آگاهی داشته باشد.
 8. علاوه بر آن کارنامه کاری بهترین پزشک شامل عمل های جراحی پلاستیک موفق متعدد می باشد.
 9. یک متخصص خوب باید دارای ذهنی خلاق بوده و متخصص زیبایی صورت و بدن باشد.

 

نحوه انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک

همانطور که گفته شد ؛ انتخاب بهترین دکتر جراحی پلاستیک در تهران از انتخاب های مهم و سرنوشت ساز برای افرادی است که قصد بهبود مشکلات ظاهری خود را دارند ؛ لذا برای موفقیت در این کار می توانید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید :

 • ابتدا به کمک جستجو در گوگل و وبسایت های معتبر یا حتی با پرس و جو از اطرافیان و آشنایان خود می توانید یک لیست از بهترین جراحان پلاستیک تهیه نمایید.
 • با تحقیق و تفحص در مورد هر یک به صورت جداگانه و با در نظر گرفتن فاکتورهایی ؛ مثل خدماتی که انجام می دهد ، محل زندگی خود و غیره لیستتان را محدودتر کنید.
 • سپس می توانید به مطب آن ها مراجعه نموده و با بهترین فوق تخصص پلاستیک مورد نظر خود مشاوره نمایید ؛ با این کار نسبت به بسیاری از ویژگی های او آگاه خواهید شد.
 • همچنین می توانید با بیماران و مراجعه کنندگانی که در مطب حضور دارند ، صحبت نموده و از میزان رضایت آن ها مطلع شوید.
 

فوق تخصص پلاستیک چه اقداماتی را انجام می دهد؟

پزشکان فوق‌تخصص پلاستیک و جراحی زیبایی تخصص و مهارت‌های خاصی در زمینه ترمیمی و زیبایی بدن دارند. برخی از اصلی‌ترین خدماتی که یک پزشک فوق‌تخصص پلاستیک ارائه می‌دهد، عبارتند از:

 1. جراحی بینی: انجام عمل‌های جراحی برای تغییر اندازه یا شکل بینی به منظور بهبود ظاهر و توازن صورت.

 2. جراحی صورت: این شامل عمل‌های جراحی مختلفی می‌شود مانند لیفت چهره، جراحی پلک، جراحی گونه و چانه.

 3. جراحی سینه: شامل جراحی افزایش یا کاهش اندازه سینه، لیفت سینه و جراحی‌های بازسازی سینه پس از جراحی سرطان سینه.

 4. جراحی لب: افراد ممکن است جراحی لب را انجام دهند تا شکل و اندازه لب‌ها را بهبود بخشند.

 5. جراحی چشم: جراحی لیفت پلک، و حذف چین و چروک اطراف چشم.

 6. جراحی بدن: انجام جراحی‌های لیپوساکشن (لیپوساکشن) برای کاهش چربی، جراحی‌های ابرو و شکم، و جراحی‌های زیبایی برای بهبود شکل بدن.

 7. جراحی زیبایی پوست: انجام جراحی‌های زیبایی پوستی مانند لیزر، تزریق بوتاکس، و پرکردن چین و چروک.

 8. جراحی‌های بازسازی: انجام جراحی‌های بازسازی برای ترمیم آسیب‌های جسمی ناشی از تصادفات یا بیماری‌ها.

هر فوق‌تخصص پلاستیک ممکن است تخصص خود را در زمینه‌های خاصی داشته باشد. اهمیت مشاوره با یک پزشک فوق‌تخصص پلاستیک و بحث دقیق در مورد نیازها و توقعات شما از اهمیت و موفقیت جراحی پلاستیک بسیار مهم است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *