بهترین فوق تخصص پلاستیک

کسانی که نسبت به نواقص موجود در بدن و چهره خود احساس خجالت زدگی و شرمساری دارند ، می توانند به کمک بهترین فوق تخصص پلاستیک ، نسبت به رفع این نواقص اقدام نموده و به روحیه ای با اعتماد به نفس بالا دست یابند. پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی و شکوفا شدن تکنیک ها و روش های نوین نگرانی ها را نسبت به مشکلات ظاهری از بین برده و امروزه افراد با کمک جراحان پلاستیک قادر به ایجاد تغییرات دلخواه در ظاهر خود هستند. نکته ای که باید بسیار به آن توجه داشته باشید ، این است دکتر وهاب آسترکی بهترین جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران می فرمایند برای رسیدن به هدف خود و داشتن نتیجه رضایت بخش ، اولین قدم پیدا کردن بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران می باشد ؛ چرا که اگر در انتخاب پزشک خود دقت کافی را نداشته باشید ، انجام عمل زیبایی بر روی بدنتان نه تنها به بهبود ظاهر شما کمکی نخواهد کرد ؛ بلکه ممکن است شما را با مشکلات دیگر مثل بروز نقص اندام ، بیماری و غیره درگیر کند.

 

بهترین فوق تخصص پلاستیک 1

 

بنابراین قبل از اقدام برای انجام عمل های زیبایی بر روی بدن خود ، زمان کافی صرف نموده و نهایت دقت و تلاش خود را به جهت یافتن بهترین فوق تخصص پلاستیک داشته باشید. طی این مقاله شما را به جهت یافتن یک پزشک فوق تخصص پلاستیک ماهر و مجرب یاری می کنیم.

جراحی پلاستیک چیست

قبل از هرچیز شاید بهتر باشد تعریفی از این پروسه ارائه دهیم :

عمل پلاستیک ، در واقع به اعمال جراحی پزشکی می گویند که با هدف رفع ایرادات ظاهری اندام های انسان صورت می پذیرد و به افراد این امکان را می دهد که با اصلاح نواقص فیزیکی خود به زیبایی بیشتر دست یابند ؛ جراحی پلاستیک می تواند با هدف درمانی یا زیبایی انجام بگیرد.

جراحی پلاستیک برای چه کسانی مناسب است

 1. طبق گفته های بهترین بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران افرادی که نواقص موجود در بدن آن ها موجب بروز اختلال در زندگی عادی آن ها شده است.
 2. کسانی که به سبب داشتن این مشکلات دچار آسیب های روحی و کاهش اعتماد به نفس گردیده اند.
 3. اشخاصی که میل به تغییر و زیباتر شدن دارند.

لزوم انتخاب یک جراح پلاستیک خوب

افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی صورت و بدن دارند ، موضوعی که باید به شدت به آن توجه کنند ، انتخاب متبحر ترین و بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران یا شهر محل زندگی خود می باشد ؛ زیرا همانطور که می دانید جراحی های زیبایی یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین اعمال در زندگی افرادی که متقاضی این پروسه هستند ؛ است. چرا که نتایج آن تاثیر مستقیمی بر زندگی و روحیه فرد خواهد داشت. در صورتی که شما در زمان انتخاب پزشک دقت کافی نداشته باشید یا به خاطر صرفه جویی در هزینه ها به سراغ پزشکان بی تخصص و بدون مهارت بروید ، این امکان وجود دارد تا علاوه بر حاصل نشدن هدف شما ، عوارض و نواقص جدی و جبران ناپذیری برایتان به وجود آید. از همین رو توصیه می شود قبل از هر اقدامی به دنبال یک فرد متخصص ، مجرب و متبحر در زمینه مورد نظر باشید.

دکتر وهاب آسترکی ، بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران از برترین انتخاب ها در زمینه انجام جراحی های پلاستیک می باشد ؛ چنانچه در این شهر یا اطراف آن زندگی می کنید و قصد انجام هر یک از عمل های زیبایی زیر را دارید ، می توانید به مطب وی مراجعه نموده و با خیالی آسوده تحت درمان قرار بگیرید. خدماتی که جناب دکتر آسترکی انجام می دهند به شرح زیر است :

 1. پیکرتراشی
 2. لیپوماتیک
 3. لیپوساکشن
 4. ابدومینوپلاستی
 5. جراحی های سینه
 6. پروتز و لیفت سینه
 7. ماموپلاستی
 8. لیفت صورت
 9. جراحی بینی
 10. جراحی پلک
 11. پروتز چانه
 12. و غیره

 

 

بهترین فوق تخصص پلاستیک ایران چه کسی است؟

از آنجایی که ما انسان ها میل بسیار زیادی به استفاده و داشتن وسایل با کیفیت ، بهترین و خارق العاده داریم در امور پزشکی نیز تمایل داریم تا به بهترین و خبره ترین پزشک مراجعه کنیم و روند درمانی خود را به او واگذار کنیم. اما همانطور که می دانید به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش تعداد کسانی که مایلند عمل های زیبایی انجام دهند ، افراد بسیار زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و خود را بهترین و خبره ترین جراح عنوان می کنند. به همین انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک در شهر های بزرگ مانند تهران بسیار سخت و دشوار می باشد. انتخاب بهترین جراح برای کسانی که تصمیم به انجام اعمال زیبایی دارند بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد ؛ زیرا تاثیر آن برای سالیان دور و درازی در زندگی فرد باقی می ماند. به خاطر همین ، هر شخصی باید در ابتدا برای انتخاب جراح مجرب و حرفه ای یک سری معیار ها و ملاک ها در نظر بگیرد و با توجه به آن ها پزشکان را بررسی و انتخاب کنید.  در نظر داشته باشید که با انجام یک اشتباه ممکن است مجبور شوید تا جراحی ترمیمی انجام دهید و هزینه ای اضافه بپردازید یا گاهی دچار یک مشکل و آسیب جبران ناپذیر شوید.

اما اگر می خواهید یک انتخاب درست و بی نقص داشته باشید ، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله همراه باشید. در ادامه این مطلب ما به بررسی یکسری معیارر های اصلی می پردازیم که شما را در این امر کمک خواهد کرد. شما نیز با کمی دقت و در نظر گرفتن این نکات هرگز از انجام جراحی به واسطه بهترین جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران یا شهر محل زندگی خود پشیمان نخواهید شد.

نمونه کار جراحی بینی بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران دکتر آسترکی

 

 

خصوصیات و ویژگی های مهم بهترین فوق تخصص پلاستیک

در ادامه ، ویژگی های مهمی که باید یک فوق تخصص خوب داشته باشد را با شما عزیزان بازگو می کنیم :

 1. یک جراح خوب ، در درجه اول باید سلامت بیمار خود را درنظر بگیرد.
 2. منفعت طلب نبوده و با دادن مشاوره های درست ، بیمار را در رسیدن به خواسته هایش راهنمایی نماید.
 3. بهترین فوق تخصص پلاستیک ، باید دارای علم زیبایی شناسی باشد تا بتواند بهترین جراحی ها را در زمینه اصلاح و تغییر در اندام شخص به وجود آورد.
 4. از دیگر ویژگی هایی که بهترین جراح را متمایز می کند ؛ داشتن صبر و حوصله و صرف کردن زمان کافی برای پاسخ دادن به سوالات بیمار خود است.
 5. یک پزشک خوب در جلسات مشاوره قبل از عمل راجع به چگونگی جراحی مورد نیاز بیمار توضیحات لازم را داده و او را از زوایای مختلف آگاه می سازد و با ایجاد یک دید واقع گرایانه ، توهمات اشتباه را از ذهن او دور می کند.
 6. همچنین طی همین جلسات مشاوره باید تمامی نکات ، اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را برای بیمار به طور کامل شرح دهد تا ریسک خطرات حین عمل کاهش یافته و نتیجه عمل رضایت بخش تر باشد.
 7. بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران و دیگر استان ها کسی است که بدون داشتن تکبر خود را با علم روز هم راستا کرده و نسبت به تکنیک ها و روش های نوین آگاهی داشته باشد.
 8. علاوه بر آن کارنامه کاری بهترین پزشک شامل عمل های جراحی پلاستیک موفق متعدد می باشد.
 9. یک متخصص خوب باید دارای ذهنی خلاق بوده و متخصص زیبایی صورت و بدن باشد.

نحوه انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک

همانطور که گفته شد ؛ انتخاب بهترین دکتر جراحی پلاستیک در تهران از انتخاب های مهم و سرنوشت ساز برای افرادی است که قصد بهبود مشکلات ظاهری خود را دارند ؛ لذا برای موفقیت در این کار می توانید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید :

 • ابتدا به کمک جستجو در گوگل و وبسایت های معتبر یا حتی با پرس و جو از اطرافیان و آشنایان خود می توانید یک لیست از بهترین جراحان پلاستیک تهیه نمایید.
 • با تحقیق و تفحص در مورد هر یک به صورت جداگانه و با در نظر گرفتن فاکتورهایی ؛ مثل خدماتی که انجام می دهد ، محل زندگی خود و غیره لیستتان را محدودتر کنید.
 • سپس می توانید به مطب آن ها مراجعه نموده و با بهترین فوق تخصص پلاستیک مورد نظر خود مشاوره نمایید ؛ با این کار نسبت به بسیاری از ویژگی های او آگاه خواهید شد.
 • همچنین می توانید با بیماران و مراجعه کنندگانی که در مطب حضور دارند ، صحبت نموده و از میزان رضایت آن ها مطلع شوید.

 

 

بهترین فوق تخصص پلاستیک چه اقداماتی را انجام می دهد؟

ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که جراح و متخصص پلاستیک چه کاری انجام می دهد؟ در ادامه این قسمت از مقاله به شما خواهیم گفت یک پزشک خوب در این زمینه پس از بررسی وضعیت شما چه اقداماتی را انجام می دهد :

 • بهبود ظاهر بدن

همانطور که می دانید فوق تخصصان پلاستیک تنها یک بیماری خاص را درمان نمی کنند و مانند سایر جراحان و پزشکان فقط با یک عضو سر و کار ندارد. از همین رو باید او به خوبی با آناتومی بدن و بخش های مختلف آن آشنایی داشته باشد تا بتواند با توجه به مشکلات فرد به بهبود ظاهر بدن بپردازد. آن ها می توانند فرم سینه ها را با انجام پروتز سینه یا لیفت سینه بهبود بخشند ، با انجام عمل بینی تناسب میان اجزای چهره شما را بهتر سازند و نتایج خارق العاده ای را خلق کنند.

 • انتقال بافت ها

یکی دیگر از اقداماتی که بهترین متخصص پلاستیک تهران یا دیگر شهر های ایران انجام می دهد این است که اگر بخشی از بدن آسیب ببیند قادر است بافت های مناطق مختلف بدن را به سایر نواحی منتقل کند و برش ها و زخم های به وجود آمده بر روی بدن را با انجام عمل زیبایی از بین ببرد.

جراحی بازو

بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران در این رابطه این چنین توضیح می دهد که جراحی بازو ، یکی از جراحی های زیبایی بدن است که به رفع پوست و چربی های اضافی بازو ، پرداخته و بدین طریق ، به آن زیبایی می بخشد ؛ این جراحی ، در افرادی که دارای بازوی بزرگ یا شل شده می باشند ، انجام می گیرد.

لیپوماتیک

لیپوماتیک ، یکی از روش های پیکرتراشی بوده که با رفع بافت های چربی مضاعف ( بیرون کشیدن چربی ها ) ، موجب لاغری موضعی در افراد می گردد. دقت این روش نسبت به لیپوساکشن ، بیشتر بوده و از این رو خطر و عوارضی برای افراد ، به همراه نخواهد داشت.

بهترین فوق تخصص پلاستیک

لیفت صورت

در حال حاضر ، مردم همواره به دنبال راهی برای زیبا و جوان تر به نظر رسیدن هستند ؛ لیفت صورت ، یکی از روش های جوانسازی است که با کشیدن پوست صورت ، افتادگی را درمان کرده و در نتیجه ، موجب جوان تر و شاداب تر به نظر رسیدن چهره می شود. بهترین روش لیفت صورت ، انجام جراحی است.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

طبق گفته های دکتر استرکی بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران ، جراحی گوش یا اتوپلاستی ،  با هدف رفع ایرادات ظاهری گوش ؛ از جمله گوش برجسته ، نا متقارنی گوش ها و اصلاح سایز گوش و از این قبیل موارد انجام می گیرد و نقش قابل توجهی در بهبود ظاهر و در نتیجه ، افزایش اعتماد به نفس افراد دارد.

تزریق چربی

در اصطلاح پزشکی ، تزریق چربی تحت عنوان لیپو اینجکشن شناخته شده و به منظور حجم دهی نقاطی از بدن انجام می گیرد ؛ علاوه بر آن ، این روش موجب رفع چین و چروک های پوستی و جوانسازی صورت نیز می شود.

نمونه کار جراحی گوش بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران دکتر آسترکی

 

هزینه جراحی پلاستیک در تهران

همانطور که می دانید جراحی پلاستیک شاخه های بسیاری دارد و هزینه آن بستگی به نوع و میزان پیچیدگی و حساسیت اندام مورد نظر خواهد داشت. بنابراین برای اطلاع از هزینه این جراحی با درنظر گرفتن ناحیه ای که قصد به وجود آوردن تغییر در آن را دارید نزد بهترین فوق تخصص پلاستیک رفته و پس از معاینه از قیمت نهایی مطلع شوید.

این مطلب رو برای دوستانتان به اشتراک بگذارید!

اینستاگرام دکتر وهاب آسترکی

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها