بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران

بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران چه کسی است ؟

فارغ التحصیلان رشته جراحی پلاستیک ، بعد از طی نمودن دوره پزشکی عمومی ( 7 سال ) ، یک دوره 4 ساله در زمینه تخصص جراحی عمومی نیز می گذرانند و پس از آن ، حداقل برای 3 سال در یکی از مراکز دانشگاهی معتبر به کسب تجربه در دوره فوق تخصص پلاستیک مشغول می شوند ؛ در نهایت نیز به دانشنامه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دست می یابند.

لازم به ذکر است که طی این دوره ، تمامی بخش های جراحی های فوق تخصصی ؛ اعم از تمامی اعمال جراحی زیبایی بدن ، جراحی های فک و صورت ، جراحی های میکروسکوپی ، ناهنجاری های مادرزادی ، تومورهای پوستی و غیره آموزش داده می شوند.

بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران

توجه داشته باشید تنها جراحانی که دوره فوق تخصص پلاستیک را گذرانده باشند ، صلاحیت انجام اعمال جراحی فوق را خواهند داشت. با مراجعه به وب سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می توانید نام تمامی جراحان پلاستیک ممتاز را مشاهده کرده و ایشان را بشناسید.

اهمیت انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک

در صورتیکه قصد انجام اعمال جراحی زیبایی را دارید ، موضوعی که باید به شدت به آن توجه نمایید ، انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک می باشد ؛ چرا که همانگونه که مستحضر هستید ، اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی از اعمال مهم و سرنوشت ساز در زندگی افراد متقاضی به شمار می آید ؛ زیرا نتایج آن تاثیر مستقیم بر زندگی و روحیه فرد خواهد داشت.

در صورت عدم دقت کافی در گزینش بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران ، این امکان وجود دارد که علاوه بر حاصل نشدن مقصود مورد نظر در فرد ، حتی عوارض و نواقص بعضا جبران ناپذیر برای او پیش آید ؛ لذا تاکید بر آن است که قبل از اقدام به عمل جراحی مد نظر خود ، به دنبال بهترین جراح پلاستیک شهرتان باشید.

خصوصیات بهترین فوق تخصص پلاستیک

فاکتورهای ممتازی که جراحان زبده و قابل اعتماد را از دیگر جراحان متمایز می کند ، به شرح زیر می باشد :

میزان تخصص

این که بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران ، دارای چه مدارکی و از چه مرکزی می باشد ، از اولویت های بسیاری از متقاضیان جراحی پلاستیک است ؛ مسلما بهترین جراحان پلاستیک ، باید دارای تخصص و دانش کافی در زمینه اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی باشند.

تجربه و مهارت

علاوه بر مورد فوق ، داشتن تجربه بالا در انجام انواع عمل های جراحی و نیز برخورداری از مهارت های ویژه ، از دیگر امتیازات بهترین فوق تخصص پلاستیک محسوب می گردد.

دقت عمل

بر هم نخوردن تقارن اجزا و تناسب داشتن آن ها با یکدیگر در اعمال جراحی زیبایی ، گویای دقت عمل بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران می باشد.

به روز بودن با تکنولوژی روز

یکی از نقاط تمایز بهترین فوق تخصص پلاستیک با جراحان معمولی ، به روز بودن دانش وی و استفاده از تکنیک های نوین می باشد.

بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران

روحیه صمیمی و صبور

برقراری ارتباط صمیمانه با بیمار و دادن حس اعتماد به او می تواند ، نتایج جراحی را بسیار تحت تاثیر قرار دهد ؛ چرا که در این صورت ، حس اضطراب بیمار نسبت به عمل از بین رفته و واکنش بدن او به اعمال تغییرات مسلما بهتر خواهد بود.

حس انسان دوستی و مسئولیت پذیری

بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران کسی است که وجدان کاری داشته و سلامتی بیمارش برای او قبل از هر چیز دیگری اهمیت داشته باشد ؛ زیرا در بسیاری از موارد پیش می آید که بیمار بنا به دلایل روحی یا جسمی ، توانایی انجام عمل جراحی را ندارد ؛ در این هنگام ، جراحان و پزشکان برتر ، وی را راهنمایی نموده و او را از انجام عمل منصرف می نمایند یا عمل را به موعد بهتری موکول می کنند.

صداقت و تعهد

یکی دیگر از ویژگی های مهم در بهترین فوق تخصص پلاستیک این است که با کمال تعهد و صداقت ، تمامی اطلاعات مربوط به عمل بیمار خود را در اختیار وی قرار داده و او را از جوانب عمل آگاه سازد.

خلاقیت و آشنایی با علم زیبایی

داشتن خلاقیت و آگاهی از علوم زیبایی شناسی نیز از دیگر مواردی است که بهترین متخصص زیبایی صورت و بدن را متمایز می کند.

انواع جراحی های پلاستیک

انواع اعمال جراحی که به دست بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران انجام می پذیرد ، به شرح زیر است :

  • جراحی های پلاستیک و زیبایی اعم از :
  1. اعمال جراحی زیبایی سر و گردن ؛ شامل : بینی ، گوش ، پلک ، چانه ، گونه ، پیشانی ، غبغب و غیره
  2. اعمال جراحی زیبایی بدن شامل : کارگذاری پروتز در نقاط مختلف بدن ، لیفت اندام ها ، پیکرتراشی  و غیره
  • جراحی های ترمیمی و سوختگی اعم از :
  1. شکستگی در نواحی فک و صورت
  2. جراحی شکاف لب و کام
  3. بازسازی سینه پس از سرطان
  4. ترمیم اسکارها
  5. بازسازی و ترمیم بخش هایی که دچار سوختگی شده اند

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، با هدف کوچک کردن شکم و پهلو ؛ بدین طریق که در طی آن ، اقدام به حذف چربی مضاعف و پوست افتاده نواحی شکم و پهلو می شود ؛ انجام می گردد و در نهایت ، با تناسب اندام و سفت شدن عضلات شکم ، همراه خواهد بود.

پیکرتراشی

پیکرتراشی ، از روش های غیرتهاجمی لاغری موضعی بوده که با از بین بردن چربی های اضافی نواحی متفاوت بدن ؛ از جمله شکم ، پهلو ، ران و غیره به فرد جهت رسیدن اندام ایده آل کمک می کند.

جراحی ژنیکوماستی

با انجام جراحی ژنیکوماستی ( جراحی کوچک کردن سینه آقایان ) ، می توان به رفع اختلال رشد غیر طبیعی غدد پستان در مردان پرداخت.

جراحی پروتز چانه

کوچک و لاغر بودن چانه در افراد ، منجر به تپل تر دیده شدن گردن و همچنین بزرگتر به نظر رسیدن بینی می گردد ؛ بنابراین ، با انجام جراحی پروتز چانه می توان سبب بهبود تناسب میان اعضا صورت شد.

جراحی زیبایی سینه

بسیاری از بانوان نسبت به اندازه و فرم ظاهری سینه های خود ، احساس رضایت نداشته و این موضوع در اعتماد به نفس آن ها تاثیر گذاشته است ؛ با انجام جراحی زیبایی سینه ، می توان به رفع مشکلاتی ؛ از قبیل کوچک یا بزرگ بودن و همچنین افتادگی سینه پرداخت و بدین ترتیب ، منجر به بهبود فرم ظاهری سینه ها و همچنین افزایش اعتماد به نفس آن ها شد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت بوده که با بهبود فرم ظاهری بینی ، به افزایش جذابیت چهره کمک می کند ؛ در طی این جراحی ، تمامی نواقص ظاهری بینی همراه با حفظ عملکرد صحیح آن رفع می گردد.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، با حذف کیسه های چربی و پوست مضاعف پلک ها به رفع افتادگی و پف چشم ها می پردازد و بدین ترتیب ، دیگر چشم ها خسته و پیر به نظر نرسیده و شادابی به آن ها بازمی گردد.

این مطلب رو برای دوستانتان به اشتراک بگذارید!

اینستاگرام دکتر وهاب آسترکی