بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران

در صورتیکه در جستجو برای یافتن بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران هستید، خواندن این مقاله میتواند راهنمای جامعی برای شما باشد. در حال حاضر جراحی بینی طبیعی یکی از متداول ترین سبک های عمل بینی است که طرفداران زیادی دارد. تعداد پزشکان زیادی در هر شهری مشغول به انجام عمل های زیبایی هستند که تهران نیز از آن مستثنی نیست. اما حتما باید توجه کنید که برای دریافت نتیجه مطلوب از هر عمل، باید به یک جراح حرفه ای مراجعه کرد. در این مقاله سعی داریم به توضیح روش‌هایی بپردازیم که به شما در پیدا کردن بهترین دکتر جراحی بینی طبیعی در تهران کمک کرده و شما را با مهمترین معیارها در انتخاب جراح آشنا سازیم. در پایان به شما پیشنهاد می‌دهیم که چه سوالاتی را در جلسه مشاوره قبل عمل جراحی از حراج موردنظرتان بپرسید.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

چگونه بهترین دکتر عمل بینی طبیعی را پیدا کنیم؟

راه و روش‌های زیادی برای پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی وجود دارد. در این قسمت گام به گام این روش‌ها توضیح داده و تمامی نکات مهم در هر روش را متذکر می‌شویم. شیوه صحیح پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی طبیعی به صورت زیر بوده که احتمال خطا در انتخاب‌تان را به کمترین مقدار کاهش می‌دهد.

سرچ در اینترنت 🌐

 اینترنت یکی از سریعترین و کم هزینه ترین راه‌های پیداکردن جراحان محسوب می‌شود. کمتر کسی وجود دارد که از با جستجو کردن در اینترنت آشنا نباشد. شما برای پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی طبیعی می توانید این عبارت گفته شده را در گوگل سرچ کنید. پس از سرچ کردن هزاران سایت برایتان به نمایش درمی‌آید. اولین سایت‌ها معمولا پرمخاطب‌ترین آن‌ها محسوب می‌شوند. اما رتبه گوگل به معنی بهتر بودن توانایی جراح نیست. شما باید به صفحه نمونه کارهای متخصص جراحی بینی مراجعه کنید و نمونه کارها را با دقت تمام مقایسه کنید. با این روش می‌توانید از میزان مهارت‌های جراحی متخصص اطلاع یابید.

شبکه های اجتماعی 📱

روش دیگر سرچ کردن شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام است. شما با استفاده از هشتگ‌های مناسب و درست می توانید با هزاران پزشک متخصص آشنا شوید اینستاگرام این امکان را به شما می‌دهد که به منبع نمونه کارهای جراحی بینی وارد شده و آنها را با هم مقایسه کنید. یکی از نکات مثبت شبکه‌های اجتماعی این است که شما میتوانید با افرادی که این عمل را در گذشته انجام دادند مشورت بگیرید و نظراتشان را در مورد این عمل بپرسید. این نظرات به علت وجود تجربیات عملی بسیار با ارزش هستند. در این شبکه اجتماعی آدرس و تلفن پزشکان هم در دسترس است، که در ادامه به اهمیت آن می پردازیم. به یاد داشته باشید که نظرات منفی همه جا وجود دارند اگر نظر منفی شخصی ذهن را مشغول کرد، حتما از آن شخص برای اثبات درستی گفته‌هایش مدرک موثق بخواهید. بدین وسیله می‌توانید از صحت گفته‌های شخص اطمینان حاصل فرمایید.

شما با انجام روش‌های گفته شده میتوانید لیستی را تهیه کنید. در این لیست باید شماره تلفن و آدرس مطب هم وجود داشته باشد.

حضور در مطب و جلسه مشاوره 🏥

پس از تهیه لیست منتخب باید به مطب تماس کرده و نوبتی برای مشاوره با پزشک بگیرید. حتما سعی کنید یک ساعت زودتر در مطب حاضر شوید، تا با مراجعه زودهنگام خود بتوانید با سایر بیماران به گفتگو بپردازید. شما با این روش می‌توانید از میزان رضایت و عدم رضایت بیماران باخبر شوید. از آن مهمتر شما با مشاهده عینی خواهید فهمید که نمونه کارها واقعی هستند یا خیر.

آشنایان و دوستان 🗣️

روش آخر روشی است که اکثر افراد با آن آشنا هستند. این روشی چیزی جز پرس‌وجو از آشنایان و دوستان نیست. شما در این هنگام می‌توانید از میزان تجربه آنها استفاده کنید و با جراحان آنان آشنا شوید.

معیارهای زیادی در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی وجود دارد. در این قسمت به مهم‌ترین آنها خواهیم پرداخت:

مدارک تحصیلی معتبر

داشتن سوابق تحصیلی و مدارک تخصص یکی از این موارد مهم خواهد بود. افرادی میتوانند جراحی بینی را انجام دهند که از تمام تکنیک‌های این عمل را بدانند و در رشته‌های جراحی پلاستیک، گوش و حلق و بینی، جراحی فک و صورت تحصیل کرده باشند.

بروز بودن اطلاعات

بروز بودن در تکنیک‌ها جراحی یکی دیگر از معیار های مهم تلقی می‌شود. بهترین جراحان بینی همواره تلاش می‌کنند که تکنیک‌های جدید را بیاموزد و با توجه به علم حاضر پیشروی کنند. این کار باعث آسودگی خاطر و همچنین کاستن از میزان مراقبت‌های پس از عمل خواهد شد. پزشکانی که به این شیوه زندگی می‌کنند جز معتمدترین جراحان خواهند بود.

داشتن تجربه کافی

مورد بعدی میزان تجربه در انجام عمل جراحی بینی است. مسلما هیچ شخصی دوست ندارد توسط جراحی نوپا تحت جراحی بینی قرار گیرد. این عمل از آن جهت مهم است که اگر جراح تجربه کافی نداشته باشد، در صورت بروز اشتباه در حین جراحی می‌تواند زندگی بیمار را تحت شعاع قرار دهد. از سویی دیگر حراج باتجربه توانایی مدیریت عمل را دارد و می‌تواند زمان و خطرات حین را کنترل کند.

صداقت

صداقت یکی از مهم ترین رفتارها قبل از عمل است. جراح باید با بیمار خود بسیار صادق و رک باشد. جراح بینی باید با دقت و آرامش به سوالات بیمار پاسخ دهد و او را از محاسن و معایب عمل با خبر کند. هم چنین فرد را در صورت غیر ضروری بودن عمل از انجام آن منصرف سازد.

بهترین دکتر جراحی بینی طبیعی در تهران

دکتر وهاب آسترکی بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران است. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک بوده و جراحی‌های زیادی را با موفقیت در کارنامه ثبت کرده است. این کارنامه ماحصل سال‌ها تلاش و مطالعه به دست آمده است. ایشان همواره از بهترین و بروزترین تکنیک‌های عمل جراحی برای مراجعه‌کنندگان استفاده می‌کنند تا سختی‌های پس از عمل به کمترین مقدار ممکن خود برسند. مهم‌ترین ویژِگی دکتر وهاب آسترکی در کنار مهارت بالای عمل، رعایت اصول اخلاقی است. ایشان همواره به سلامت به بیمار توجه داشته اند و فقط در راستای سلامتی و زیبایی بیماران دست به عمل جراحی می‌زنند. همه این خصوصیات موجب شده تا دکتر وهاب آسترکی روزمه موفقیت آمیزی را به همراه داشته باشد.

 شما می‌توانید با مراجعه به قسمت گالری تصاویر و گالری ویدیو از نمونه کارها دیدن فرمایید.

سوالاتی که از دکتر خوب عمل بینی طبیعی باید بپرسید.

در این قسمت 10 سوال استاندارد پیرامون عمل بینی طبیعی برایتان جمع آوری شده است:

1- چند درصد از بیماران شما از عمل بینی طبیعی‌تان راضی بوده اند؟

2-چند درصد از بیماران خواهان عمل مجدد بینی بوده اند؟

3- عمل طبیعی بینی چند ساعت به طول می‌کشد؟

4-عمل بینی چه خطرات و ریسک‌هایی را به دنبال دارد؟

5- چه تکنیکی مناسب بینی من است؟

6-چه نوعی بینی بیهوشی در حین عمل استفاده می‌شود؟

7- چه نکاتی را قبل از عمل باید رعایت کنم؟

8- عوارض انجام عمل بینی طبیعی چیست؟

9- دوران نقاهت چقدر طول می‌کشد؟

10- چه نکات مراقبتی را پس از عمل باید رعایت کنم؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *