اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک : همانطور که می دانید جراحی بلفاروپلاستی با هدف بازگرداندن زیبایی پلک ها و در پی آن جذابیت چشم ها انجام می پذیرد. در این مقاله به منظور داشتن یک جراحی پلک ایمن و بدون خطر نکاتی را به عنوان اقدامات قبل از جراحی پلک در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

با توجه به اینکه حالت پلک انسان و بی نقص بودن آن ها تاثیری مستقیم در جمال چشم ها دارد ، بنابراین حفظ زیبایی پلک ها از اهمیت ویژه ای به خصوص در قشر بانوان برخوردار است.

افزایش سن و سبک زندگی های امروزی و البته در مواردی هم عوامل ژنتیکی موجب بروز شل شدگی و پف در پلک ها می گردد از این رو جراحی بفاروپلاستی می تواند یک روش کارآمد به جهت رفع این مشکل ها باشد.

اقدامات قبل از جراحی پلک

چنانچه شما دچار افتادگی پلک یا بروز کیسه های چربی در زیر پوست آن شده اید و قصد ترمیم پلک های خود را از طریق جراحی زیبایی پلک دارید بهتر است قبل از اقدام برای انجام بلفاروپلاستی موارد و نکات زیر را مطالعه نموده تا حین عمل جراحی زیبایی پلک هایتان احتمال بروز خطر در حداقل ترین شرایط باشد.

باید توجه داشته باشید که برای داشتن یک جراحی بلفاروپلاستی موفق علاوه بر انتخاب بهترین جراح پلک ، رعایت اقدامات قبل از جراحی پلک نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

در ادامه به مهم ترین اقدامات قبل از جراحی پلک پرداخته ایم :

  • داروهایی مثل مسکن ها ، آسپرین ، وارفارین و غیره می تواند انعقاد خون را دچار مشکل کند بنابراین به منظور جلوگیری از ریسک بروز خونریزی حین جراحی بلفاروپلاستی باید مصرف این داروها را از دو هفته قبل قطع کرده باشید.
  • همانطور که می دانید خون وظیفه اکسیژن رسانی به بافت ها را دارد. سیگار ، قلیان ، مشروب و غیره ، این عملکرد خون را تحت تاثیر قرار داده و با مشکل مواجه می کند بنابراین توصیه می گردد استفاده از آن ها را نیز از 2 هفته قبل ترک نمایید.
  • چنانچه به بیماری خاصی مبتلا هستید یا دارویی مصرف می کنید باید حتما پزشک خود را نسبت به آن آگاه سازید.
  • همچنین جراح پلک باید نسبت به حساسیت های دارویی شما مطلع باشد.
  • شما باید 6 تا 8 ساعت قبل از انجام عمل زیبایی پلک ها ناشتا باشید چرا که در صورت پر بودن معده خطر بازگشت محتویات آن به مجراهای تنفسی در حین عمل وجود دارد.
  • قبل از ورود به اتاق عمل بلفاروپلاستی صورت شما نباید هیچ گونه آرایشی داشته باشد.
  • آزمایشاتی را که پزشکتان برای شما تجویز کرده است را به طور کامل انجام داده و نتایج آن ها را در روز عمل زیبایی پلک همراه خود داشته باشید.

پاسخ

4 + دو =

Call Now Buttonتماس با دکتر